Správa počítačových sítí

Správa IT je jednou z našich stežejních činností, kterou poskytujeme již nekolik let. Služba je určena všem klientům, kteří potřebují zajistit pravidelnou technickou údržbu svých serverů a počítačových sítí.

Přenechejte starost o počítače odborníkům a věnujte se naplno své práci

Ve většině případů se jedná o komplexní služby, kdy naše firma zajišťuje kompletní technickou správu IT a zákazník nemusí již nic řešit. Může se tak plně věnovat předmětu svého podnikání. Jedná se především o

  • kontrolu a údržbu hardware
  • instalace a konfigurace software
  • pravidelné zálohování dat a jejich obnova
  • vytváření uživatelských a bezpečnostních předpisů
  • průběžné vyhodnocování způsobu využití IT
  • poradenství v oblasti IT, zejména pak v oblasti vhodnosti nasazení nových informačních systémů a jejich implementace, obnova IT a další

Naši pracovníci mají široké odborné zkušenosti ve správě podnikových sítí postavených zejména na produktech Microsoft (Windows Server, Exchange Server, SharePoint Server, Security Essentials, Windows Media Services, MSSQL atd.).

V oblasti webových a poštovních serverů pak kromě produktů Microsoft spravujeme i některé unixové systémy, zejména FreeBSD a CentOS (Apache, Postfix, MySQL, PgSQL aj.).

Naše služby jsou určeny zejména živnostníkům, malým a středním firmám, které nemají své vlastní IT oddělení.

Při uzavření smlouvy o správě IT má nový zákazník až tři měsíce zkušební doby zdarma, během které si může ověřit kvalitu našich služeb.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Zajištění IT služeb pro brněnskou firmu vyrábějící sportovní kočárky a vozíky občany s pohybovým handicapem. Lubomír Krejčí, BENECYKL s.r.o.

refsimg Analýza a napojení internetového obchodu na ekonomický systém Stormware POHODA. WellMall s.r.o.

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa