Instalace a správa VPS

Virtuální privátní server (VPS) je vhodný pro klienty, kteří potřebují provozovat více webových projektů současně a za specifických podmínek, které není u běžného webhostingu možné zajistit.

VPS servery pro specifické technické požadavky

V případě VPS běží na jednom fyzickém serveru více virtuálních serverů, které se však tváří jako zcela samostatné a nezávislé. Toto řešení přináší několik výhod.

  • cenově výhodnější řešení než u dedikovaných a managed serverů
  • možnost zcela individuálního nastavení
  • možnost postupně navyšovat výkon dle potřeb
  • stabilitu serveru nemohou ovlivnit projekty jiných zákazníků

Ačkoliv výhod je celá řada, je nutné pamatovat i na jisté nevýhody, které si spousta klientů pod tlakem aktuálních trendů neuvědomuje. Mezi ty nejhlavnější patří zejména fakt, že se jedná stále o samostatný systém, který potřebuje svou údržbu a k té jsou zapotřebí odborné znalosti. Rovněž samotnou konfiguraci systému nelze lajkům doporučit, neboť se tak vystavují riziku problémů s bezpečnostní a stability systému.

Z tohoto důvodu jsme pro klienty připravili služby konfigurace VPS dle daných požadavků. Součástí je i výběr vhodných technických parametrů a následná udržba za stálý měsíční paušál, popřípadě hodinovou sazbu.

V případě uzavření smlouvy na správu VPS je jeho prvotní konfigurace zcela zdarma.
Správa VPS začíná již na částce 249 Kč bez DPH za měsíc.

VPS můžeme zprovoznit na našich serverech, ale samozřejmě je možná správa systémů i na zařízení třetích stran.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.

refsimg Investorská společnost působící v jihomorvaském kraji. Podílení se na projektech v oboru IT. Petr Novotný, DB-Credit, a.s.

refsimg Akciová společnost zajišťující internetové přenosy z kulturnich akcí, pro kterou zajišťujeme úplný outsourcing IT. Josef Šubrt, Yotiva, a.s.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa