Reference

ROYAL ADVERTISING s.r.o.

Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu.
Pro klienta zajišťujeme technickou správu koncových bodů a serveru umístěného v datovém centru.

WellMall s.r.o.

Analýza a napojení internetového obchodu na ekonomický systém Stormware POHODA.
Zákazník provozuje internetový obchod www.levna-koupelna.cz na otevřeném systému OpenCart. Požadavkem bylo zařídit synchronizaci dat mezi internetovým obchodem a ekonomickým systémem Pohoda.

Pro tyto potřeby jsme zákazníkovi nabídli a následně nainstalovali datový můstek, který zajišťuje několikrát do hodiny aktualizaci dat mezi elektronickým obchodem a účetním systémem Pohoda. Synchronizují se tyto agendy:
  • adresář
  • objednávky
  • fakturace
  • kategorie internetového obchodu
  • skladové zásoby
  • parametry zboží

EUROPCON s.r.o.

Vytvoření a správa interního informačního systému pro správu vozidel. Firma působí v oblasti kontroly původu vozidel v rámci EU.
Pro zákazníka jsme vytvořili nový informační systém pro evidenci vozidel a objednávek od zákazníků. Součástí prací bylo rovněž zajištění migrace dat ze starého systému, který již z důvodu zastaralosti nevyhovoval.

Aktuálně pro daný systém poskytujeme technickou podporu a hostingové služby.

BENECYKL s.r.o.

Zajištění IT služeb pro brněnskou firmu vyrábějící sportovní kočárky a vozíky občany s pohybovým handicapem.
Dodávky hardware a software (servery, počítačové stanice, tiskárny, síťové prvky). Správa počítačové sítě (Windows Home Server 2011, Windows 7). Vytvoření a správa podnikového systému a webové prezentace.

NEW REAL, s.r.o.

Kompletní správa IT pro brněnskou franchizu jedné z největších realitních kanceláří v ČR.
Správa počítačové sítě středního rozsahu, postavené na produktech společnosti Microsoft (Windows 2008, Exchange Server, SMS). Vytvoření a udržování vnitrofiremních norem pro práci s IT.

Reference

refsimg Analýza a napojení internetového obchodu na ekonomický systém Stormware POHODA. WellMall s.r.o.

refsimg Akciová společnost zajišťující internetové přenosy z kulturnich akcí, pro kterou zajišťujeme úplný outsourcing IT. Josef Šubrt, Yotiva, a.s.

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa