Reference

VIVA INVESTMENT GROUP s.r.o.

Kompletní IT outsourcing pro tuto realitní kancelář působící zejména v jihomoravském kraji.
Konzultace v oblasti efektiního nasazení IT ve firmě. Provoz informačního systému a zabezpečení technického provozu počítačové sítě malého rozsahu.

FytoVital, s.r.o.

Brněnská firma vyrábějící doplňky stravy z výhradně přírodních extraktů. Kompletní zajištění údržby IT.
Správa počítačové sítě středního rozsahu, založené na produktech společnosti Microsoft (Small Business Server 2008, Windows Vista, Windows 7). Součástí správy je i zajištění provozu telefonní ústředny VoIP (Asterisk).

DB-Credit, a.s.

Investorská společnost působící v jihomorvaském kraji. Podílení se na projektech v oboru IT.
Odborná konzultace v oblasti nasazení informačních technologií v zabezpečovacích a komunikačních systémech. Sestavení konceptu projektu.

Yotiva, a.s.

Akciová společnost zajišťující internetové přenosy z kulturnich akcí, pro kterou zajišťujeme úplný outsourcing IT.
Návrh a realizace metalické datové sítě 1Gbps, pokrytí kancelářských prostor WiFi. Dodávky hardware a software (servery, počítačové stanice, tiskárny, síťové prvky). Správa počítačové sítě (SBS 2008, Windows 2008 R2, Windows 7). Konfigurace a údržba telefonní ústředny. Odborná konzultace v oblasti tvorby IT projektů.

Reference

refsimg Investorská společnost působící v jihomorvaském kraji. Podílení se na projektech v oboru IT. Petr Novotný, DB-Credit, a.s.

refsimg Kompletní IT outsourcing pro tuto realitní kancelář působící zejména v jihomoravském kraji. VIVA INVESTMENT GROUP s.r.o.

refsimg Analýza a napojení internetového obchodu na ekonomický systém Stormware POHODA. WellMall s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa