Pronájem a správa serverů

Pro náročné klienty a projekty je určena nabídka dedikovaných serverů. V případě, že z výkonostního hlediska je běžný webhosting či VPS server nedostačující, je tato služba určena právě pro Vás.

Kvalitní projekty potřebují kvalitní zázemí

Všechny servery se nacházející v klimatizované serverovně na páteřní lince 2x10 Gbps v Brně. Samozřejmostí je zaručení vysoké míry bezpečnosti díky stále ostraze, protipožárního systému a zálohovaným zdrojem energie.

Klient si může zvolit hned z několika možností podle svých potřeb a preferencí.

  • umístění vlastního zařízení
  • pronájem našeho serveru

V obou případech si může klient zvolit, zda si správu systému zajistí vlastními prostředky, nebo využije služeb našich odborných pracovníků (tzv. managed server). Tuto druhou volbu doporučujeme zákazníkům, kteří si neumí technickou správu zajistit vlastními silami, popřípadě se v ideálním případě nechtějí o nic starat a jen se věnovat svému předmětu podnikání.

Při uzavření smlouvy na 12 měsíců je prvotní instalace a konfigurace zcela zdarma.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Investorská společnost působící v jihomorvaském kraji. Podílení se na projektech v oboru IT. Petr Novotný, DB-Credit, a.s.

refsimg Akciová společnost zajišťující internetové přenosy z kulturnich akcí, pro kterou zajišťujeme úplný outsourcing IT. Josef Šubrt, Yotiva, a.s.

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa