Webhostingové služby

Naše nabídka obsahuje celou řádu webhostingových tarifů vhodných jak pro jednoduché webové stránky, tak pro náročné internetové projekty, které vyžadují vyhrazené servery.

Jsme připraveni nabídnout webhostingové řešení opravdu všem

Veškeré naše produkční servery (Sepermicro, IBM) jsou umístěny v klimatizované serverovně na páteřní lince 2x10Gbps. Samozřejmostí je velká míra bezpečnosti, která je zajištěna pravidelným zálohováním, protipožárním systémem a nepřetržitým dohledem oparátora.

Nabízíme převážně webhostingové služby na systémech Microsoft Windows, nicméně jsme schopni nabídnout i řešení založené na unixových systémech (FreeBSD, CentOS).

Webhosting na systému Windows s podporou skriptů ASPX, databáze MSSQL 2008 a neomezeným počtem emailů za cenu již od 89 Kč bez DPH / měsíc.

Pro všechny naše zákazníky rovněž zajišťujeme registraci internetových domén, včetně plného servisu, za velmi příznivé ceny.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.

refsimg Vytvoření a správa interního informačního systému pro správu vozidel. Firma působí v oblasti kontroly původu vozidel v rámci EU. Jaroslav Klička, EUROPCON s.r.o.

refsimg Kompletní správa IT pro brněnskou franchizu jedné z největších realitních kanceláří v ČR. Tomáš Sedlák, NEW REAL s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa