Dodávky HW a SW

Zaměřujeme se na dodávky kvalitního značkového hardwaru, především serverů, počítačů, diskových polí a síťových prvků. Samozřejmostí je rovněž dodání odpovídajícího softwarového vybavení, čímž můžeme našim zákazníkům nabídnout komplexní servis.

Použití kvalitních hardwarových prvků s odpovídajícím softwarovým vybavením je důležitým faktorem při budování informační infrastruktury. Je tedy vhodné se vždy dopředu poradit a zvolit vybavení dle vašich požadavků.

Pomůžeme Vám s výběrem a dodáme vhodný hardware a software

Naše nabídka obsahuje především servery od společnosti Supermicro, které vynikají vysokou kvalitou, srovnatelnou se zvučnými značkami jako jsou IBM či Hawlet Packard, při zachování rozumných cen.

  • servery značky Supermicro a náhradní díly
  • počítačové sestavy
  • disková pole SAN, NAS (značky PROMISE, QSAN)
  • síťové prvky

Na servery a počítače Vám rovněž v případě zájmu nainstalujeme požadovaný operační systém včetně kompletní konfigurace. Soustředíme se přdevším na produkty od společnosti Microsoft, nicméně pracujeme i s unixovými systémy (FreeBSD, CentOS).

Pokud si přejete zajistit i následnou správu celého systému včetně možnosti umístění do klimatizované serverovny, jsme schopni Vám rovněž vyjít vstříc. Více informací.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Vytvoření a správa interního informačního systému pro správu vozidel. Firma působí v oblasti kontroly původu vozidel v rámci EU. Jaroslav Klička, EUROPCON s.r.o.

refsimg Investorská společnost působící v jihomorvaském kraji. Podílení se na projektech v oboru IT. Petr Novotný, DB-Credit, a.s.

refsimg Zajištění IT služeb pro brněnskou firmu vyrábějící sportovní kočárky a vozíky občany s pohybovým handicapem. Lubomír Krejčí, BENECYKL s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa