Projektové konzultace

Projektová konzultace je komplexní služba určená pro klienty, kteří připravují projekt v oboru IT, popřípadě nejsou spokojeni s doposavadním vývojem a hledají způsoby jeho zefektivnění.

Pomůžeme Vám s organizací, plánováním a řízením vývojového procesu od samého počátku až po závěr a následnou údržbu. Tyto služby zahrnují především:

  • příprava projektové dokumentace
  • vytváření zadání pro programátory a jiné odborné profese
  • odborný dohled nad odváděnou prací
  • kontrola dodržování harmonogramu
  • testování projektu
  • údržba hotového projektu

Stejně jako v jiných oborech, i v obloasti IT platí, že je nutné dohlížet nad práci jiných. Často se stává, že dodavatel odvádí svoji práci nekvalitně a zadavatel, jakožto lajk, není schopný na tyto problémy zavčasu přijít. Ty se pak většinou objeví až za provozu, kdy je však již náprava nejen problematičtější, ale i výrazně nákladnější. Přitom všem těmto problémům dokáže v drtivé většině případů předejít odborný dozor, který Vás včas na vznikající problémy upozorní.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Zajištění IT služeb pro brněnskou firmu vyrábějící sportovní kočárky a vozíky občany s pohybovým handicapem. Lubomír Krejčí, BENECYKL s.r.o.

refsimg Investorská společnost působící v jihomorvaském kraji. Podílení se na projektech v oboru IT. Petr Novotný, DB-Credit, a.s.

refsimg Analýza a napojení internetového obchodu na ekonomický systém Stormware POHODA. WellMall s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa