Správa počítačových sítí a serverů

Servery a počítačové sítě se řadí v dnešní době mezi stežejní části, bez které by nemohla fungovat téměř žádná instituce či firma. Přesto má však mnoho firem problémy s efektivním využíváním nástrojů, které jim IT nabízí.

Naše společnost nabízí komplexní balíky služeb v oblasti správy IT, kdy se zákazník může rozhodnoout o využití celku nebo pouze jeho částí. Klademe přitom velký důraz na individuální přístup a konkurenceschopnou cenu.

Našim cílem je poskytovat služby v takové kvalitě a takovým způsobem, aby se klient o toto technické zázemí již nemusel starat a mohl pouze plně využívat výhod, které mu IT nabízí.

Správa počítačových sítí
Komplexní zajištění správy IT sítí pro firmy a instituce.

Pronájem a správa serverů
Pronájem dedikovaných a managed serverů pro náročné projekty.

Instalace a správa VPS
Výhodné podmínky správy pro uživatelé virtuálních privátních serverů (VPS).

Webhostingové služby
Nabídka hostingu pro jednoduché i větší projekty.

Pokud žádná ze zde nabízených oblastí nepokrývá Vaše aktuální potřeby, napište nám.

Reference

refsimg Investorská společnost působící v jihomorvaském kraji. Podílení se na projektech v oboru IT. Petr Novotný, DB-Credit, a.s.

refsimg Akciová společnost zajišťující internetové přenosy z kulturnich akcí, pro kterou zajišťujeme úplný outsourcing IT. Josef Šubrt, Yotiva, a.s.

refsimg Kompletní správa IT pro brněnskou franchizu jedné z největších realitních kanceláří v ČR. Tomáš Sedlák, NEW REAL s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa