Správa počítačových sítí

Správa IT je jednou z našich stežejních činností, kterou poskytujeme již nekolik let. Služba je určena všem klientům, kteří potřebují zajistit pravidelnou technickou údržbu svých serverů a počítačových sítí.

Přenechejte starost o počítače odborníkům a věnujte se naplno své práci

Ve většině případů se jedná o komplexní služby, kdy naše firma zajišťuje kompletní technickou správu IT a zákazník nemusí již nic řešit. Může se tak plně věnovat předmětu svého podnikání. Jedná se především o

  • kontrolu a údržbu hardware
  • instalace a konfigurace software
  • pravidelné zálohování dat a jejich obnova
  • vytváření uživatelských a bezpečnostních předpisů
  • průběžné vyhodnocování způsobu využití IT
  • poradenství v oblasti IT, zejména pak v oblasti vhodnosti nasazení nových informačních systémů a jejich implementace, obnova IT a další

Naši pracovníci mají široké odborné zkušenosti ve správě podnikových sítí postavených zejména na produktech Microsoft (Windows Server, Exchange Server, SharePoint Server, Security Essentials, Windows Media Services, MSSQL atd.).

V oblasti webových a poštovních serverů pak kromě produktů Microsoft spravujeme i některé unixové systémy, zejména FreeBSD a CentOS (Apache, Postfix, MySQL, PgSQL aj.).

Naše služby jsou určeny zejména živnostníkům, malým a středním firmám, které nemají své vlastní IT oddělení.

Při uzavření smlouvy o správě IT má nový zákazník až tři měsíce zkušební doby zdarma, během které si může ověřit kvalitu našich služeb.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.

refsimg Investorská společnost působící v jihomorvaském kraji. Podílení se na projektech v oboru IT. Petr Novotný, DB-Credit, a.s.

refsimg Vytvoření a správa interního informačního systému pro správu vozidel. Firma působí v oblasti kontroly původu vozidel v rámci EU. Jaroslav Klička, EUROPCON s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa