Správa počítačových sítí a serverů

Servery a počítačové sítě se řadí v dnešní době mezi stežejní části, bez které by nemohla fungovat téměř žádná instituce či firma. Přesto má však mnoho firem problémy s efektivním využíváním nástrojů, které jim IT nabízí.

Naše společnost nabízí komplexní balíky služeb v oblasti správy IT, kdy se zákazník může rozhodnoout o využití celku nebo pouze jeho částí. Klademe přitom velký důraz na individuální přístup a konkurenceschopnou cenu.

Našim cílem je poskytovat služby v takové kvalitě a takovým způsobem, aby se klient o toto technické zázemí již nemusel starat a mohl pouze plně využívat výhod, které mu IT nabízí.

Správa počítačových sítí
Komplexní zajištění správy IT sítí pro firmy a instituce.

Pronájem a správa serverů
Pronájem dedikovaných a managed serverů pro náročné projekty.

Instalace a správa VPS
Výhodné podmínky správy pro uživatelé virtuálních privátních serverů (VPS).

Webhostingové služby
Nabídka hostingu pro jednoduché i větší projekty.

Pokud žádná ze zde nabízených oblastí nepokrývá Vaše aktuální potřeby, napište nám.

Reference

refsimg Zajištění IT služeb pro brněnskou firmu vyrábějící sportovní kočárky a vozíky občany s pohybovým handicapem. Lubomír Krejčí, BENECYKL s.r.o.

refsimg Brněnská firma vyrábějící doplňky stravy z výhradně přírodních extraktů. Kompletní zajištění údržby IT. Irena Daňková, FytoVital s.r.o.

refsimg Vytvoření a správa interního informačního systému pro správu vozidel. Firma působí v oblasti kontroly původu vozidel v rámci EU. Jaroslav Klička, EUROPCON s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa