Přístupové systémy

Přístupové systémy zajišťují kontrolu pohybu osob v rámci objektu a jednotlivých prostor dle stanovených kritérií, zejména pak přístupových oprávnění a časových oken. Současně je možné i přesné sledování, v jakých prostorech se dotyčná osoba momentálně nachází.

Zapomeňte na těžké svazky klíčů a drahou výměnu zámků, kdykoliv někdo klíče ztratí

Přístupové systémy lze rozdělit na dvě základní skupiny. První – autonomní, někdy též nazývané offline terminály, nachází využití v nenáročných prostorech, kde postačuje jednoduchá identifikace. Jedná se zejména o vchody do panelových a obytných domů, garáží a dílen.

Druhým typem jsou síťové (online) terminály, které se vyznačují centralizovaným způsobem správy uživatelů a přístupových práv. Tento typ systému nalezne uplatnění zejména v rozsáhlějších instalacích jako jsou kancelářské prostory, úřady, školy apd.

Samotná identifikace uživatelů je nejběžnější těmito prostředky a je pro oba typy systémů shodná:

  • zadáním PIN kódu
  • použití bezkontaktní karty nebo klíčenky
  • využitím biometrie, nejčastěji kontrola otisku prstu
  • kombinací výše uvedených způsobů

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Akciová společnost zajišťující internetové přenosy z kulturnich akcí, pro kterou zajišťujeme úplný outsourcing IT. Josef Šubrt, Yotiva, a.s.

refsimg Analýza a napojení internetového obchodu na ekonomický systém Stormware POHODA. WellMall s.r.o.

refsimg Investorská společnost působící v jihomorvaském kraji. Podílení se na projektech v oboru IT. Petr Novotný, DB-Credit, a.s.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa