Přístupové systémy

Přístupové systémy zajišťují kontrolu pohybu osob v rámci objektu a jednotlivých prostor dle stanovených kritérií, zejména pak přístupových oprávnění a časových oken. Současně je možné i přesné sledování, v jakých prostorech se dotyčná osoba momentálně nachází.

Zapomeňte na těžké svazky klíčů a drahou výměnu zámků, kdykoliv někdo klíče ztratí

Přístupové systémy lze rozdělit na dvě základní skupiny. První – autonomní, někdy též nazývané offline terminály, nachází využití v nenáročných prostorech, kde postačuje jednoduchá identifikace. Jedná se zejména o vchody do panelových a obytných domů, garáží a dílen.

Druhým typem jsou síťové (online) terminály, které se vyznačují centralizovaným způsobem správy uživatelů a přístupových práv. Tento typ systému nalezne uplatnění zejména v rozsáhlějších instalacích jako jsou kancelářské prostory, úřady, školy apd.

Samotná identifikace uživatelů je nejběžnější těmito prostředky a je pro oba typy systémů shodná:

  • zadáním PIN kódu
  • použití bezkontaktní karty nebo klíčenky
  • využitím biometrie, nejčastěji kontrola otisku prstu
  • kombinací výše uvedených způsobů

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Vytvoření a správa interního informačního systému pro správu vozidel. Firma působí v oblasti kontroly původu vozidel v rámci EU. Jaroslav Klička, EUROPCON s.r.o.

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.

refsimg Zajištění IT služeb pro brněnskou firmu vyrábějící sportovní kočárky a vozíky občany s pohybovým handicapem. Lubomír Krejčí, BENECYKL s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa