Přístupové systémy

Přístupové systémy zajišťují kontrolu pohybu osob v rámci objektu a jednotlivých prostor dle stanovených kritérií, zejména pak přístupových oprávnění a časových oken. Současně je možné i přesné sledování, v jakých prostorech se dotyčná osoba momentálně nachází.

Zapomeňte na těžké svazky klíčů a drahou výměnu zámků, kdykoliv někdo klíče ztratí

Přístupové systémy lze rozdělit na dvě základní skupiny. První – autonomní, někdy též nazývané offline terminály, nachází využití v nenáročných prostorech, kde postačuje jednoduchá identifikace. Jedná se zejména o vchody do panelových a obytných domů, garáží a dílen.

Druhým typem jsou síťové (online) terminály, které se vyznačují centralizovaným způsobem správy uživatelů a přístupových práv. Tento typ systému nalezne uplatnění zejména v rozsáhlějších instalacích jako jsou kancelářské prostory, úřady, školy apd.

Samotná identifikace uživatelů je nejběžnější těmito prostředky a je pro oba typy systémů shodná:

  • zadáním PIN kódu
  • použití bezkontaktní karty nebo klíčenky
  • využitím biometrie, nejčastěji kontrola otisku prstu
  • kombinací výše uvedených způsobů

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Kompletní správa IT pro brněnskou franchizu jedné z největších realitních kanceláří v ČR. Tomáš Sedlák, NEW REAL s.r.o.

refsimg Brněnská firma vyrábějící doplňky stravy z výhradně přírodních extraktů. Kompletní zajištění údržby IT. Irena Daňková, FytoVital s.r.o.

refsimg Vytvoření a správa interního informačního systému pro správu vozidel. Firma působí v oblasti kontroly původu vozidel v rámci EU. Jaroslav Klička, EUROPCON s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa