Počítačové sítě

Počítačové sítě zajišťují propojení jednotlivých prvků v síti jako jsou servery, počítače, tiskárny nebo telefony. Vzhledem k velkému významu sítí v dnešní době je jejich kvalita kritická pro správnou funkčnost a je vhodné jim věnovat zvýšenou pozornost.

Nejčastěji provádíme instalace v kancelářských prostorech, hotely, úřady, školy a samozřejmě i restauracích a klubech, kde se jedná ve většině případů o vybudování bezdrátového internetu pro hosty či propojení pokladních systémů.

Ná základě požadavků klienta zpracujeme návrh řešení a doporučíme vhodný způsob propojení s ohledem na poměr cena/výkon. Provádíme zejména instalace malého a středního rozsahu.

Samotné propojení je realizováno pomocí

  • strukturované kabeláže
  • optické kabeláže
  • bezdrátovým propojením WiFi

Instalaci a servis sítě provádí vždy vyškolení pracovníci, kteří dbají na dodržování daných standardů. Díky tomu jsme schopni zaručit kvalitně odvedenou práci.

Instalace WiFi pro malé kanceláře, restaurace a kluby již od 2890 Kč bez DPH.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.

refsimg Analýza a napojení internetového obchodu na ekonomický systém Stormware POHODA. WellMall s.r.o.

refsimg Kompletní IT outsourcing pro tuto realitní kancelář působící zejména v jihomoravském kraji. VIVA INVESTMENT GROUP s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa