Počítačové sítě

Počítačové sítě zajišťují propojení jednotlivých prvků v síti jako jsou servery, počítače, tiskárny nebo telefony. Vzhledem k velkému významu sítí v dnešní době je jejich kvalita kritická pro správnou funkčnost a je vhodné jim věnovat zvýšenou pozornost.

Nejčastěji provádíme instalace v kancelářských prostorech, hotely, úřady, školy a samozřejmě i restauracích a klubech, kde se jedná ve většině případů o vybudování bezdrátového internetu pro hosty či propojení pokladních systémů.

Ná základě požadavků klienta zpracujeme návrh řešení a doporučíme vhodný způsob propojení s ohledem na poměr cena/výkon. Provádíme zejména instalace malého a středního rozsahu.

Samotné propojení je realizováno pomocí

  • strukturované kabeláže
  • optické kabeláže
  • bezdrátovým propojením WiFi

Instalaci a servis sítě provádí vždy vyškolení pracovníci, kteří dbají na dodržování daných standardů. Díky tomu jsme schopni zaručit kvalitně odvedenou práci.

Instalace WiFi pro malé kanceláře, restaurace a kluby již od 2890 Kč bez DPH.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Akciová společnost zajišťující internetové přenosy z kulturnich akcí, pro kterou zajišťujeme úplný outsourcing IT. Josef Šubrt, Yotiva, a.s.

refsimg Brněnská firma vyrábějící doplňky stravy z výhradně přírodních extraktů. Kompletní zajištění údržby IT. Irena Daňková, FytoVital s.r.o.

refsimg Investorská společnost působící v jihomorvaském kraji. Podílení se na projektech v oboru IT. Petr Novotný, DB-Credit, a.s.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa