Kamerové systémy

Kamerové systémy fungují převážně jako rozšiřující prvek zabezpečovacích systémů. Uplatnění naleznou všude tam, kde je zapotřebí zajistit zvýšenou bezpečnost.

Typickým využitím kamerových systémů je především:

  • monitorování firemních prostor a kontrola zaměstnanců
  • hlídání veřejných prostor proti vandalismu
  • sledování prodejen a provozoven z důvodu krádeží zboží

V současné době se využívají zejména analogové a IP kamerové systémy. V prvním případě musí být k dispozici samostatné rozvody, ve druhém je pak využíváno běžných počítačových sítí. Technické možnosti jsou však v obou případech téměř totožné. O vhodnosti nasazení dané technologie je vždy nutné rozhodnout individuálně na základě potřeb klienta.

Vytvoříme Vám kamerový systém na míru přesně dle vašich požadavků a potřeb

V první řadě provedeme vstupní analýzu dle vašich požadavků, kdy navrhneme optimální řešení s ohledem na účelnost a cenu celého řešení. Následně zajistíme instalaci a samozřejmě i odborné zaškolení, kdy se dozvíte, jak nejlépe využít funkcí, které váš nový kamerový systém nabízí.

Kamerový systém složený se záznamového zařízení, 4 interiérových kamer a záložního zdroje nabízíme již za cenu od 12 990 Kč bez DPH včetně montáže.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Kompletní IT outsourcing pro tuto realitní kancelář působící zejména v jihomoravském kraji. VIVA INVESTMENT GROUP s.r.o.

refsimg Kompletní správa IT pro brněnskou franchizu jedné z největších realitních kanceláří v ČR. Tomáš Sedlák, NEW REAL s.r.o.

refsimg Vytvoření a správa interního informačního systému pro správu vozidel. Firma působí v oblasti kontroly původu vozidel v rámci EU. Jaroslav Klička, EUROPCON s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa