Dodávky HW a SW

Zaměřujeme se na dodávky kvalitního značkového hardwaru, především serverů, počítačů, diskových polí a síťových prvků. Samozřejmostí je rovněž dodání odpovídajícího softwarového vybavení, čímž můžeme našim zákazníkům nabídnout komplexní servis.

Použití kvalitních hardwarových prvků s odpovídajícím softwarovým vybavením je důležitým faktorem při budování informační infrastruktury. Je tedy vhodné se vždy dopředu poradit a zvolit vybavení dle vašich požadavků.

Pomůžeme Vám s výběrem a dodáme vhodný hardware a software

Naše nabídka obsahuje především servery od společnosti Supermicro, které vynikají vysokou kvalitou, srovnatelnou se zvučnými značkami jako jsou IBM či Hawlet Packard, při zachování rozumných cen.

  • servery značky Supermicro a náhradní díly
  • počítačové sestavy
  • disková pole SAN, NAS (značky PROMISE, QSAN)
  • síťové prvky

Na servery a počítače Vám rovněž v případě zájmu nainstalujeme požadovaný operační systém včetně kompletní konfigurace. Soustředíme se přdevším na produkty od společnosti Microsoft, nicméně pracujeme i s unixovými systémy (FreeBSD, CentOS).

Pokud si přejete zajistit i následnou správu celého systému včetně možnosti umístění do klimatizované serverovny, jsme schopni Vám rovněž vyjít vstříc. Více informací.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.

refsimg Kompletní IT outsourcing pro tuto realitní kancelář působící zejména v jihomoravském kraji. VIVA INVESTMENT GROUP s.r.o.

refsimg Investorská společnost působící v jihomorvaském kraji. Podílení se na projektech v oboru IT. Petr Novotný, DB-Credit, a.s.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa