Správa počítačových sítí a serverů

Servery a počítačové sítě se řadí v dnešní době mezi stežejní části, bez které by nemohla fungovat téměř žádná instituce či firma. Přesto má však mnoho firem problémy s efektivním využíváním nástrojů, které jim IT nabízí.

Naše společnost nabízí komplexní balíky služeb v oblasti správy IT, kdy se zákazník může rozhodnoout o využití celku nebo pouze jeho částí. Klademe přitom velký důraz na individuální přístup a konkurenceschopnou cenu.

Našim cílem je poskytovat služby v takové kvalitě a takovým způsobem, aby se klient o toto technické zázemí již nemusel starat a mohl pouze plně využívat výhod, které mu IT nabízí.

Správa počítačových sítí
Komplexní zajištění správy IT sítí pro firmy a instituce.

Pronájem a správa serverů
Pronájem dedikovaných a managed serverů pro náročné projekty.

Instalace a správa VPS
Výhodné podmínky správy pro uživatelé virtuálních privátních serverů (VPS).

Webhostingové služby
Nabídka hostingu pro jednoduché i větší projekty.

Pokud žádná ze zde nabízených oblastí nepokrývá Vaše aktuální potřeby, napište nám.

Reference

refsimg Akciová společnost zajišťující internetové přenosy z kulturnich akcí, pro kterou zajišťujeme úplný outsourcing IT. Josef Šubrt, Yotiva, a.s.

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.

refsimg Kompletní IT outsourcing pro tuto realitní kancelář působící zejména v jihomoravském kraji. VIVA INVESTMENT GROUP s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa