Nové webové stránky

Nové webové stránky

01.11.2011

Společnost Trivision ICT, s.r.o., dnešním dnem oficiálně představuje svoje nové webové stránky www.trivision.cz. Nová podoba prezentace má především za úkol lépe informovat naše potencionální zákazníky o službách, které nabízíme.

Společnost Trivision ICT, s.r.o., působí na trhu od roku 2010, kdy došlo k transformaci z OSVČ na právnickou osobu. Celkem tak nabízíme naše služby již více jak 7 let.

V současné době se zaměřujeme především na správu informačních technologií, konzultace v oboru IT a budování datových sítí pro jednotlivce, malé a střední podniky či instituce. Po celou dobu naši existence se snažíme našim klientům poskytnout vždy individuální přístup, což ve výsledku přináši vysokou přidanou hodnotu.

Aby se i naši potencionální zákaznící lépe orientovali v našich službách, vytvořili jsme novou podobu webové prezentace, která má za cíl lépe informovat o našich službách. Základní rozdělení webu se člení na tři sekce.

  • Správa počítačových sítí a serverů
  • Konzultace v oblasti IT
  • Návrh a realizace datových sítí

Součástí změny webu je i uvedení nového loga, pod kterým budeme vystupovat na veřejnosti.

Věříme, že i nadále budeme oporou nejen pro naše stávající klienty, ale přesvědčíme o našich kvalitách i zákazníky nové.

Reference

refsimg Brněnská firma vyrábějící doplňky stravy z výhradně přírodních extraktů. Kompletní zajištění údržby IT. Irena Daňková, FytoVital s.r.o.

refsimg Kompletní správa IT pro brněnskou franchizu jedné z největších realitních kanceláří v ČR. Tomáš Sedlák, NEW REAL s.r.o.

refsimg Zajištění IT služeb pro brněnskou firmu vyrábějící sportovní kočárky a vozíky občany s pohybovým handicapem. Lubomír Krejčí, BENECYKL s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa