Reference

VIVA INVESTMENT GROUP s.r.o.

Kompletní IT outsourcing pro tuto realitní kancelář působící zejména v jihomoravském kraji.
Konzultace v oblasti efektiního nasazení IT ve firmě. Provoz informačního systému a zabezpečení technického provozu počítačové sítě malého rozsahu.

FytoVital, s.r.o.

Brněnská firma vyrábějící doplňky stravy z výhradně přírodních extraktů. Kompletní zajištění údržby IT.
Správa počítačové sítě středního rozsahu, založené na produktech společnosti Microsoft (Small Business Server 2008, Windows Vista, Windows 7). Součástí správy je i zajištění provozu telefonní ústředny VoIP (Asterisk).

DB-Credit, a.s.

Investorská společnost působící v jihomorvaském kraji. Podílení se na projektech v oboru IT.
Odborná konzultace v oblasti nasazení informačních technologií v zabezpečovacích a komunikačních systémech. Sestavení konceptu projektu.

Yotiva, a.s.

Akciová společnost zajišťující internetové přenosy z kulturnich akcí, pro kterou zajišťujeme úplný outsourcing IT.
Návrh a realizace metalické datové sítě 1Gbps, pokrytí kancelářských prostor WiFi. Dodávky hardware a software (servery, počítačové stanice, tiskárny, síťové prvky). Správa počítačové sítě (SBS 2008, Windows 2008 R2, Windows 7). Konfigurace a údržba telefonní ústředny. Odborná konzultace v oblasti tvorby IT projektů.

Reference

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.

refsimg Kompletní IT outsourcing pro tuto realitní kancelář působící zejména v jihomoravském kraji. VIVA INVESTMENT GROUP s.r.o.

refsimg Vytvoření a správa interního informačního systému pro správu vozidel. Firma působí v oblasti kontroly původu vozidel v rámci EU. Jaroslav Klička, EUROPCON s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa